Zbulon vajzën 15 vjeçare me të dashurin dhe i dhunon, përfundojnë në spital

Zbulon vajzën 15 vjeçare me të dashurin dhe i dhunon, përfundojnë në spital

Elbasan/Arrestohet çifti , goditën me grushte njëri-tjetrin
Librazhd/Flet gruaja që u denoncua për dhunë nga bashkëshorti, kunati, vjehrri e vjehrra
E rëndë/’Nëna më shiti tek tutorja për 350 €, më përdhunuan në grup’ 41 vjeçarja apelon për ndihmë

Babai pasi zbulon vajzën e tij ne dhomën e gjumit së bashku me të dashurin e saj i dhunon ato.

Rrahjet ishin aq të dhunshme sa që shtrimi në spital ishte i nevojshëm.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Pallavicino të Palermos në Itali. Policia ka aktivizuar procedurat e kodit të kuq dhe ka denoncuar burrin për lëndime dhe keqtrajtime në familje.

COMMENTS

WORDPRESS: 0