Yzberisht/Aksidentohet furgoni i nxënësve

Yzberisht/Aksidentohet furgoni i nxënësve

Tiranë/Mjeti përplas prindërit me foshnjen 3-muajshe duke kaluar në vijat e bardha
Aksident në Itali/ Humb jetën 22 vjeçarja shqiptare dhe 3 fëmijë
Aksident tragjik në Lushnje – Regjistrohen 2 viktima

TIRANË

Një aksident ka ndodhur sot në Tiranë, ku është përfshirë një furgon i transportit të nxënësve.

Sipas BallkanWeb aksidenti ndodhi rreth orës 13:40, në Yzberisht, teksa janë përfshirë në përplasje mjeti fugon që transportonte disa nxënës shkolle me drejtues shtetasin A. H me mjetin me drejtues shtetasin D. T.

Si pasojë kanë shkuar për kontroll mjekësor 1 mësuese dhe 13 nxënës, të cilët fatmirësisht nuk kanë pësuar dëmtime fizike nga përplasja e mjeteve.

COMMENTS

WORDPRESS: 0