Vrasje në Klos, viktima një adoleshent

Vrasje në Klos, viktima një adoleshent

Civitanova, gruaja e Alikës: “Askush nuk e ndihmoi se ishte i zi” | “Vrasësi thotë se është i çmendur, por unë nuk e besoj”
“17-vjeçari tentoi të mbronte të atin”/ Babai i kishte dalë djalit para kur mbaroi shkollën, u vranë në hyrje të një lokali.
Vrau shokun e tij me armë, vetëdorëzohet autori Marjus Dema

Një 17 vjeçar është vrarë në mesditën e sotme në qendër të qytetit të Klosit ndërsa dy persona janë plagosur.
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00 dhe ka ende shumë rrethana të paqarta.
Dyshohet se vrasja ka ndodhur pas një konflikti mes dy familjeve dhe se i plagosur ka mbetur babai i viktimës dhe një person tjetër.

Policia nuk ka dalë ende me njoftim zyrtar lidhur me krimin e rëndë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0