Vrasja e Madrit Ulqinakut në Elbasan/ Familjarët kërkojnë trupin e tij

Vrasja e Madrit Ulqinakut në Elbasan/ Familjarët kërkojnë trupin e tij

“Gropa septike”/ Banorët romë të shqetësuar prej vitesh”
Statistika shqetësuese në psikiatri: Shkodër 6287 persona të shtruar gjatë një periudhe 10-vjeçare
“Nuk shkaktojnë ndotje”, Gjykata e Elbasanit jep vendimin për Kurumin dhe R.B.H Belinë! Banorët jetojnë me tymin kancerogjen

Familjarët e Madrit Ulqinakut, viktimës së atentatit të sotëm në Elbasan, janë paraqitur në vendngjarje menjëherë sapo morën vesh lajmin e rëndë.

Familjarët e të ndjerit qajnë me ngashërima teksa kërkojnë trupin e djalit të tyre.

Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në Ebasan, ku 25-vjeçarit Ulqinaku iu bë atentat sapo doli nga lokali teksa po futej në makinë. Është bërë i mundur identifikimi I autorit 20-vjeçar Klajdi SH, i cili është në kërkim.

COMMENTS

WORDPRESS: 0