Vlorë/Merr flakë automjeti në ecje

Vlorë/Merr flakë automjeti në ecje

Vlorë/ I riu hyn në poliklinikë e godet mjekun
Vlorë: Tregu i madh i fruta perimeve për 28 vjet në mungesë të investimeve
Komisioneri për mbrojtjen nga diskriminimi gjen në shkelje Bashkinë Vlorë, rasti i një kryefamiljareje egjiptiane që nuk përfitonte ndihmë ekonomike

Një automjet ka marrë flakë në ecje pasditen e sotme rreth orës 15:30, në autostradën Vlorë-Fier.

Ngjarja ka ndodhur tek nënkalimi i fshatit “Panaja”, ku ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht, mjeti me drejtues shtetasin S.Sh. Fatmirësisht shoferi ka arritur të dalë në kohë.
Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teknik në mjet. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Marrë nga Ballkanweb

COMMENTS

WORDPRESS: 0