Vlorë/ I riu hyn në poliklinikë e godet mjekun

Vlorë/ I riu hyn në poliklinikë e godet mjekun

Elbasan/Arrestohet çifti , goditën me grushte njëri-tjetrin
E rëndë/’Nëna më shiti tek tutorja për 350 €, më përdhunuan në grup’ 41 vjeçarja apelon për ndihmë
Arrestohen 3 të mitura – Rrahën një vajzë dhe incizuan skenën

Kanë qenë të shumta rastet kur qytetarë të zhgënjyer nga shërbimi mjekësor nëpër spitale, kanë konfliktuar me mjekë e me personel të tjerë të kujdesit shëndetësor.
Këtyre rasteve iu shtua edhe ndodhia e sotme në qytetin e Vlorës kur një i ri është futur me dhunë në një nga poliklinikat e saj.Ai ka konfliktuar me mjekun duke e tejkaluar ne dhunë.
Policia ka ndërhyrë duke arrestuar 26 vjeçarin me akuzën e dhunimit të bluzave të bardha.

COMMENTS

WORDPRESS: 0