Vlorë/Hajdutët plagosin babë e bir në banesën e tyre

Vlorë/Hajdutët plagosin babë e bir në banesën e tyre

Vlorë/Hajdutët dyshohen se donin të vidhnin lëndë narkotike
Rikthehen vjedhjet me “maska”/Me automatik futen në marketin në Korçë
Atalanta/Hajdutët në shtëpinë e Murielit gjatë ndeshjes kundër VillaRealit

Plagosen në banesën e tyre babë e bir nga hajdutêt të cilët kishin hyrë në banesê për të vjedhur.
Policia bë të ditur se janë paraqitur në spital shtetasit F.D 31 vjeç dhe V.D.60 vjeç, babë e bir të plagosur me thikë. Tre hajdutë ishin afruar pranë stanit në shtëpinë e tyre dhe pasi ishin konflikuar me to janë lënduar me thikë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0