Vlorë/Hajdutët dyshohen se donin të vidhnin lëndë narkotike

Vlorë/Hajdutët dyshohen se donin të vidhnin lëndë narkotike

Shpërndanin lëndë narkotike, arrestohet 63-vjeçari dhe procedohet një tjetër në Elbasan
Shiste drogëra të forta në lokalet e Dhërmiut, arrestohet 52-vjeçari
Arrestohet e gjithë familja në Elbasan/ Ushtronin veprimtari kriminale

Burime të tjera njoftojnë që në ngjarjen e sotme tê plagosjes me thikë, ka të lënduar dhe tek 3 hajdutët që shkuan për të vjedhur në stanin pranë shtëpisë. Policia ka gjetur lëndë narkotike në banesë dhe dyshohet që ka qenë ky qëllimi i hajdutëve.Po vazhdon kërkimi për kapjen e 3 personave.Nderkohë djali eshtë jashtë rrezikut për jetën ndersa babai është në gjendje të rëndë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0