Vlorë/Dyshohet se eshtë  hedhur nga pallati bashkë me fëmijën e mitur

Vlorë/Dyshohet se eshtë hedhur nga pallati bashkë me fëmijën e mitur

Vrau shokun e tij të fëmijërisë, dhëndri i ish-kryebashkiakut të Elbasanit rekurs në Gjykatën e Lartë, kërkon…
Bllokohet harku i Bërdicës, prezencë uji në rrugën që lidh Shkodrën me Tiranën
Vlorë: Tregu i madh i fruta perimeve për 28 vjet në mungesë të investimeve

Një 34 vjeçare është hedhur nga kati i pestë i një pallati bashkë me fëmijën e saj të mitur.Banorët kanë deklaruar që ajo nuk banonte në atë pallat.
Ngjarja ka ndodhur ne lagjen “Pavarësia” në qytetin e Vlorës. Mësohet se nëna dhe fëmija kanë ndërruar jetë.

Sipas Ballkan web. 34 vjeçarja ishte vajza e një mjeku në Vlorë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0