Vetëvaret 37- vjeçari në Tiranë!

Vetëvaret 37- vjeçari në Tiranë!

Cërrik/ Finalizohet operacioni “Dëshiran” Sekuestrohen arsenal armësh, municion luftarak
Shkolla Qendër Komunitare/ Pjesëmarrja e prindërve në aktivitetet socio-kulturore mundëson gjithpërfshirjen.
Nuk ka fonde, Bashkia e Peqinit nuk paguan dot rrogat e punonjësve

Një ngjarje tragjike është regjistruar ditën e sotme në Tiranë ku një 37 vjeçar me inicialet A.D është gjetur i vetëvarur në banesën e tij rreth orës 15:25 në rrugën ‘Besim Alla’. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po hetojnë për rrethanat.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/ Informacion Paraprak. Rreth orës 15:25, në rrugën ‘Besim Alla’ dyshohet se është vetëvarur në banesën e tij shtetasi A.D., rreth moshës 37- vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0