Vetëvaret 37- vjeçari në Tiranë!

Vetëvaret 37- vjeçari në Tiranë!

Të jetosh në mjerim të plotë ekonomik dhe me një shtëpi të rrënuar sëbashku me familjen…
Vëzhgimi – zarzavatet me pesticide 6 herë më shumë se normalja e lejuar
Studenti Mrishaj: Erion Veliaj kërkoi të më nxirte jashtë sepse nuk i pëlqen e vërteta

Një ngjarje tragjike është regjistruar ditën e sotme në Tiranë ku një 37 vjeçar me inicialet A.D është gjetur i vetëvarur në banesën e tij rreth orës 15:25 në rrugën ‘Besim Alla’. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po hetojnë për rrethanat.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/ Informacion Paraprak. Rreth orës 15:25, në rrugën ‘Besim Alla’ dyshohet se është vetëvarur në banesën e tij shtetasi A.D., rreth moshës 37- vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0