Vetëdigjet i Pastrehu. Shkaku nuk dihet.

Vetëdigjet i Pastrehu. Shkaku nuk dihet.

Në qiell të hapur zgjohen edhe sot banorët e Zharrës
Pandemia/ Pickim nën lëkurë dhe djegie e trupit – simptomat e çuditshme që po ndiejnë personat e prekur nga koronavirusi
Portali i mësuesve, ja sa janë punësuar për vitin 2019

“Ai është rreth 40 vjeç dhe ka marrë plagë të rënda teksa është dërguar me autoambulancë drejt spitalit, por ka ndërruar jetë. Menjëherë i janë shuar flakët në trupin e tij teksa dyshohet se endacaku është vetëdjegur. Ekspertët të cilët janë në vendin e ngjarjes dyshojnë se endacaku është vetëdjegur nga pakujdesia pasi pranë tij ka një vatër zjarrië”.
Ky është raportimi nga vendngjarja ku qytetarë janë shprehur se, “Një endacak ka marrë flakë tek ura e lumit Lana para Ministrisë së Jashtme në Tiranë”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0