U dëmtua nga moti i keq, rivendoset në punë linja 35kV Shkodër-Velipojë, bashkë me nënstacionet

U dëmtua nga moti i keq, rivendoset në punë linja 35kV Shkodër-Velipojë, bashkë me nënstacionet

Moti i keq me shkarkime atmosferike solli probleme në linjën 35kV Shkodër -Velipojë. Grupet e njësisë Tensioni i Lartë pranë OSSH punuan gjatë natës dhe në 00:12 vendosën në funksion rrjetin elektrik, duke rikthyer furnizimin me energji elektrike të n/stacioneve Dajç, Trush2, Cas dhe hidrovorin Vilu. Top Channel

Aksident i rëndë në Itali, vdes 24-vjeçarja shqiptare! E përplasi makina teksa shkonte për në punë
Çmimet e perimeve u rritën me ritmet me të larta që nga shkurti 2019
Pamje të trishta/ Policia franceze “pret ëndrrat” e shqiptarëve, u çan gomonen dhe i shpërndan me spraj

Moti i keq me shkarkime atmosferike solli probleme në linjën 35kV Shkodër -Velipojë.
Grupet e njësisë Tensioni i Lartë pranë OSSH punuan gjatë natës dhe në 00:12 vendosën në funksion rrjetin elektrik, duke rikthyer furnizimin me energji elektrike të n/stacioneve Dajç, Trush2, Cas dhe hidrovorin Vilu.
Top Channel

COMMENTS

WORDPRESS: 0