Tronditet Durrësi, shpërthen lënda plasëse në oborrin e një shtëpie, policia jep detajet e para

Tronditet Durrësi, shpërthen lënda plasëse në oborrin e një shtëpie, policia jep detajet e para

Gjykata/ Bashkia Tiranë të dëmshpërblejë 2.5 milion lekë ricikluesin egjiptian
Vdes punëtori në Tiranë
Artan Hoxha zbulon nderin që grupet kriminale iu kërkojnë politikanëve: Më vjen për të qeshur

 

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në oborrin e një banese, në Durrës.

Nga të dhënat e para raportohet se nga shpërthimi nuk ka të lënduar dhe as dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Më datë 02.11.2020, rreth orës 21:30, në lagjen nr.14, Durrës, në rrethimin e oborrit të shtëpisë së shtetasit S. H., 36 vjeç, ka shpërthyer një sasi e vogël dyshohet lëndë plasëse, nga e cila nuk ka as të lënduar dhe as dëme materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkruar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0