Tragjedi në ditët e para të 2022/ 5 të vdekur dhe 21 të plagosur nga përplasja e autobuzit

Tragjedi në ditët e para të 2022/ 5 të vdekur dhe 21 të plagosur nga përplasja e autobuzit

Aksident i rëndë në aksin rrugor Librazhd-Elbasan. Automjeti me njerëz ende nën lumin Shkumbin
Makina përplas motorin/ Ndërron jetë 15 vjeçari në Belsh, në gjendje të rëndë bashkëmoshatari
Aksident tragjik në Lushnje – Regjistrohen 2 viktima

Një aksident i rëndë është regjistruar në Rusi. Të paktën pesë persona kanë humbur jetën dhe 21 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e përplasjes së një autobusi në jug të Moskës. Agjencia e Kontrollit bëri me dije se aksidenti ka ndodhur në rajonin Ryazan rreth 20 km në juglindje të kryeqytetit.

“Pesë persona kanë humbur jetën dhe 21 të tjerë u plagosën në një aksident të rënë”, u njoftua nga autoritetet.

Marrë nga Faxweb

COMMENTS

WORDPRESS: 0