Tiranë/Plagosen 2 të rinj me armë zjarri

Tiranë/Plagosen 2 të rinj me armë zjarri

Plagosen me armë zjarri ty te rinj në kryeqytet.Ngjarja ka ndodhur mesnaten e sotme në mbikalimin e Qafë Kasharit.Policia ende eshte duke hetuar mbi ngjarjen.Janë ngritur pika kontrolli në hyrje e dalje te Tiranës.Ndërkohë 2 të rinjte ndodhen ne spital nën kujdesin e mjekëve.

Aktori vret fotografen dhe plagos regjizorin gjatë xhirimeve
Shkodër/ Të shtëna me armë zjarri/plagoset 24 vjeçari
Plagosja e 2 të rinjve/Ja si nisi konflikti

Plagosen me armë zjarri ty te rinj në kryeqytet.Ngjarja ka ndodhur mesnaten e sotme në mbikalimin e Qafë Kasharit.Policia ende eshte duke hetuar mbi ngjarjen.Janë ngritur pika kontrolli në hyrje e dalje te Tiranës.Ndërkohë 2 të rinjte ndodhen ne spital nën kujdesin e mjekëve.

COMMENTS

WORDPRESS: 0