Tiranë/Përfshihet nga flakët një kamion pranë pallatit me shigjeta

Tiranë/Përfshihet nga flakët një kamion pranë pallatit me shigjeta

Përfshihet nga flakët një kamion pranë mbikalimit tek ‘Pallati me Shigjeta’, në zonën e Unazës së re në Tiranë. Sipas dëshmitarëve, flakët kanë përfshirë kabinën e kamionit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe qarkullimi ka pësuar vështirësi në zonë, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e djegies së mjetit.

Durres/ Bashkia zhvendos tregun e markates pa asnje sqarim ne nje zone pa kushtet minimale si dhe larg qendres se qytetit.
Rritet çmimi i biletave të transportit ndërqytetas
Po biem si mizat’: Histori tronditëse të vuajtjeve dhe vdekjeve, komuniteti rom lutet për ndihmë ndaj pandemisë në Hungari

Përfshihet nga flakët një kamion pranë mbikalimit tek ‘Pallati me Shigjeta’, në zonën e Unazës së re në Tiranë. Sipas dëshmitarëve, flakët kanë përfshirë kabinën e kamionit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe qarkullimi ka pësuar vështirësi në zonë, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e djegies së mjetit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0