Tiranë/ Humb jetën 11 vjeçarja, bie në kontakt me rrymën elektrike

Tiranë/ Humb jetën 11 vjeçarja, bie në kontakt me rrymën elektrike

Stuhi ere dhe reshje të dendura shiu, parashikimi i motit për sot
Shiste drogëra të forta në lokalet e Dhërmiut, arrestohet 52-vjeçari
Studenti Mrishaj: Erion Veliaj kërkoi të më nxirte jashtë sepse nuk i pëlqen e vërteta

E mitura është dërguar në spitalin e traumës, ku më pas nuk ka mundur të mbijetojë.

“Më datë 02.07.2022, është paraqitur në Spitalin e Traumës për të marrë ndihmë mjekësore, një e mitur 11-vjeçare, e cila në banesë ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Sot, rreth orës 08:35, është konfirmuar nga stafi mjekësor, se e mitura ka ndërruar jetë”, sipas policisë.

Nuk dihen ende detaje nga ngjarja e rëndë, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave.

COMMENTS

WORDPRESS: 0