Tiranë/ Hidhet nga pallati, humb jetën 35 vjeçari

Tiranë/ Hidhet nga pallati, humb jetën 35 vjeçari

I shpërthen granata në dorë/Humb jetën ricikluesi egjiptian nga Cërriku
Mallakastër/Bie në pus, humb jetën 38 vjeçari
Aksidenti në Elbasan/ Humb jetën 21 vjeçari

Një 35-vjeçar nga Tirana i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga pallati.
Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Mikel Maruli’ në Astir.
Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 08.09.2022, në rrugën “Mikel Maruli”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës së tij, shtetasi A. A., 35 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0