Tirana- Skëndërbeu, tifozit i bie të fikët dhe çan ballin

Tirana- Skëndërbeu, tifozit i bie të fikët dhe çan ballin

“Kolonia e mykyt” pushton shkollën “Babë Dudë Karbunara”. Berat ,nxënësit apel për ndihmë
Rektori Gjata/ I bën thirrje studentëve për tu…
Bej qe armiqtë tuaj të punojnë pa dashje në favorin tuaj. Qëndro larg nga zemërimi .. Ai dhemb ..!

Pak minuta para ndeshjes Tirana- Skëndërbeu janë regjistruar momente paniku. Mësohet se një tifoz i moshuar ka humbur ndjenjat, por zgjati pak sekonda. Mësohet se persona të tjerë që ishin pranë tij kanë sinjalizuar mjekun e skuadrës së Tiranës, Tedi Maqellari, i cili ka ndërhyrë menjëherë dhe fatmirësisht tifozi ndodhet në gjendje të stabilizuar.

Mësohet se tifozi është në gjendje të mirë shëndetësore, ndërsa mësohet se ka çarë pak ballin, pasi kur humbi ndjenjat u rrëzua në tokë. Pasi tifozi u qetësua, ndeshja ka nisur pa asnjë problem.

COMMENTS

WORDPRESS: 0