Teksa po fliste për vrasësit e Azem Hajdarit, shihni çfarë po ndodh ‘live’ me Sali Berishën: Ti je autori…

Teksa po fliste për vrasësit e Azem Hajdarit, shihni çfarë po ndodh ‘live’ me Sali Berishën: Ti je autori…

Çfarë ndodh me personat që e kalojnë njëherë virusin? Imunologu Sulçebe jep mesazhin që duhet ta lexojmë të gjithë
Italia e para në Europë që i kërkon punonjësve kartonin e gjelbër të vaksinës
Protestë/ Thirrje institucioneve, më shumë vëmendje ndaj fëmijëve

Ndërkohë që ish-kryeministri Sali Berisha po jepte deklaratën e tij në një studio televizive për vrasjen e Azem Hajdarit në profil ka pasur reagime të ashpra të qytetarëve, të cilët nuk e kanë kursyer ish-kryeministrin Berisha edhe pse në faqen e tij të rrjetit social.

Por, komentuesit nuk janë kursyer me akuza për ish-kryeministrin, duke thënë se është autori i vrasjes së Azem Hajdarit. Sipas tyre, Berisha të vret natën dhe të qan ditën./ALSN

99C7F17E 50B6 4645 B0D0 44389387D8C388140078 9DEA 4004 82CD DF0D8FAE49ED

COMMENTS

WORDPRESS: 0