Të shtëna me armë zjarri në Belsh, detajet e para, sherr midis shoferësh autobusash

Të shtëna me armë zjarri në Belsh, detajet e para, sherr midis shoferësh autobusash

Dy shoferë autobuzësh u grindën ditën e sotme në Belsh, ku debati ka devijuar dhe ka cuar deri në përdorimin e armëve. Ende nuk raportohet për viktima. Detaje të minutës së fundit: Një konflikt banal ka përfunduar me përdorimin e armës në Belsh. Protagonistë kanë qenë dy shoferë autobusësh që janë zënë mes tyre.

ShBA/ Fëmija 2 veç qëllon nënën në kokë ndërsa ishte e lidhur drejtpërdrejt në Zoom
Të shtëna me armë në Kombinat, autori terrorizon gjithë zonën
Vrau shokun e tij me armë, vetëdorëzohet autori Marjus Dema

Dy shoferë autobuzësh u grindën ditën e sotme në Belsh, ku debati ka devijuar dhe ka cuar deri në përdorimin e armëve.

Ende nuk raportohet për viktima.

Detaje të minutës së fundit:

Një konflikt banal ka përfunduar me përdorimin e armës në Belsh. Protagonistë kanë qenë dy shoferë autobusësh që janë zënë mes tyre.

COMMENTS

WORDPRESS: 0