Tag: elbasan

1 2 3 6 10 / 51 POSTS
I dënuar 13 vite në Norvegji: kapet 34 vjeçari në Elbasan. I sekuestrohen 400 mijë euro

I dënuar 13 vite në Norvegji: kapet 34 vjeçari në Elbasan. I sekuestrohen 400 mijë euro

Sekuestrohen pasuri me vlerë 400 000 euro, në pronësi të një 34-vjeçari të dënuar me 13 vjet burgim në Norvegji, si pjesëtar i një grupi kriminal [...]
Elbasan/Aksidenti në lagjen ‘5 maji’, banorët e alarmuar në protestë, po rrezikohet jeta e fëmijëve

Elbasan/Aksidenti në lagjen ‘5 maji’, banorët e alarmuar në protestë, po rrezikohet jeta e fëmijëve

Pas aksidentit të regjistruar pasditen e së mërkurës në lagjen “5 maji”, ku një mjet përplasi një fëmijë 4 vjeç teksa po kalonte rrugën, komuniteti i [...]
Elbasan/Arrestohet ekonomisti, dyshohet se vodhi firmën

Elbasan/Arrestohet ekonomisti, dyshohet se vodhi firmën

Policia e shtetit njofton se është finalizuar operacioni policor i koduar “Sales”. Ekonomisti dyshohet se ka përvetësuar një shumë të madhe parash në [...]
Hapet tenderi për rrugën Elbasan-Qafë Thanë, ARRSH kërkon edhe ndërtimin e një unaze të dytë

Hapet tenderi për rrugën Elbasan-Qafë Thanë, ARRSH kërkon edhe ndërtimin e një unaze të dytë

Autoriteti Rrugor shpall hapjen e tenderit për zgjerimin e rrugës Elbasan-Qafë Thanë, me fond të parë limit me një vlerë prej 30 miliardë lekësh. Në t [...]
Elbasan/ Qytetari nuk merr dot pensionin nënës, pasi…

Elbasan/ Qytetari nuk merr dot pensionin nënës, pasi…

Kastriot Elezi 60 vjeç nga Elbasani prej 2 muajsh është duke u sorrollatur në dyert e Institutit të Sigurimeve Shoqërore Elbasan, pasi nuk ka mundur t [...]
Arrestohet e gjithë familja në Elbasan/ Ushtronin veprimtari kriminale

Arrestohet e gjithë familja në Elbasan/ Ushtronin veprimtari kriminale

Një familje e tërë që ushtronte veprimtari kriminale është arrestuar ditën e sotme në Elbasan pasi në banesë iu gjetën 5 kg kanabis dhe disa municione [...]
Elbasan/ Bashkëshorti plagos gruan

Elbasan/ Bashkëshorti plagos gruan

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Elbasan, ndërsa raportohet për një të plagosur. Sipas burimeve, bëhet me dije se bashkëshorti ka plagosur gruan e [...]
Del përpara gjykatës Elbasan Horgito Peqini

Del përpara gjykatës Elbasan Horgito Peqini

Gjyqtarja Pajtime Fetahu e Shkalles se Pare në Elbasan, la në burg Horgito Peqinin dhe Klaudjan Sallufin, të cilët akuzohen për vrasjen e 33 vjeçarit [...]
Fyen gazetarët/ Hetohet policja e Elbasanit

Fyen gazetarët/ Hetohet policja e Elbasanit

Anisa Kostani, policja nga Elbasani që u bë e famshme për gjarprin që mbante si kafshë shtëpiake, ka fyer dje punonjësit e medias sepse, sipas saj, po [...]
Vrasja e Madrit Ulqinakut në Elbasan/ Familjarët kërkojnë trupin e tij

Vrasja e Madrit Ulqinakut në Elbasan/ Familjarët kërkojnë trupin e tij

Familjarët e Madrit Ulqinakut, viktimës së atentatit të sotëm në Elbasan, janë paraqitur në vendngjarje menjëherë sapo morën vesh lajmin e rëndë. Fam [...]
1 2 3 6 10 / 51 POSTS