Tag: aksident

1 2 3 10 / 23 POSTS
Elbasan/ Aksidentohet rëndë efektivi policisë

Elbasan/ Aksidentohet rëndë efektivi policisë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në tunelin "Panoramik" ku një efektiv i Policisë Rrugore ,i identifik [...]
Tragjedia e 25-vjeçares! Sapo ishte martuar, për pak ditë do zhvendosej në Angli, por shoferi nën efektin e drogës i mori jetën në oborrin e shtëpisë

Tragjedia e 25-vjeçares! Sapo ishte martuar, për pak ditë do zhvendosej në Angli, por shoferi nën efektin e drogës i mori jetën në oborrin e shtëpisë

Marjana Sahitaj kishte pak ditë që kishte lidhur kurorë dhe po priste ditën e udhëtimit për t’u bashkuar me bashkëshortin e saj në Angli, por një sho [...]
Aksidentohet makina e ushtrisë te “Qafa e Vishës” në Himarë, si është gjendja e ushtarëve

Aksidentohet makina e ushtrisë te “Qafa e Vishës” në Himarë, si është gjendja e ushtarëve

Një makinë është përplasur me bordurën anësore të rrugës ne Himarë pasi shoferi ka humbur kontrollin e mjetit. Sot, rreth orës 16:30, në vendin e quaj [...]
Aksident rrugor në Turqi, raportohet për 16 viktima dhe 21 të plagosur

Aksident rrugor në Turqi, raportohet për 16 viktima dhe 21 të plagosur

Gjashtëmbëdhjetë njerëz humbën jetën dhe 21 të tjerë u plagosën të shtunën në një aksident rrugor në juglindje të Turqisë ku u përfshinë një autobus, [...]
Arrestohet shoferi i kamionit që u përplas me benzin në Rrogozhinë – Elbasan ku humbi jetën 27 vjeçari

Arrestohet shoferi i kamionit që u përplas me benzin në Rrogozhinë – Elbasan ku humbi jetën 27 vjeçari

Policia ka arrestuar shoferin e kamionit që përplasi benzin ku humbi jetën 27 vjeçarit. Aksidenti i rëndë u shënua më 4 gusht 2022 në aksin Rrogozhinë [...]
Greqi/ Humbin jetën dy vëllezërit shqiptarë në një aksident

Greqi/ Humbin jetën dy vëllezërit shqiptarë në një aksident

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Greqi ku dy vëllezër me origjinë shqiptare kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobili [...]
Aksident  i rëndë në aksin rrugor Milot -Rrëshen

Aksident i rëndë në aksin rrugor Milot -Rrëshen

Një aksident i rëndë ka ndodhur ne aksin rrugor Milot-Rrëshen në dalje të Rubikut. Një automjet tip "Volsvagen" ka humbur kontrollin duke u përplasur [...]
Vajza në koma prej tre javësh rihap sytë falë zërit të Gigi D’Alessio

Vajza në koma prej tre javësh rihap sytë falë zërit të Gigi D’Alessio

Viktima e një aksidenti në Frosinone, Giulia ka marrë një videomesazh nga këngëtari dhe është zgjuar. U desh vetëm një moment, në fillim të qershorit: [...]
Aksident i rëndë në Berat/ Humb jetën nëna bashkë me djalin 6 vjeçar

Aksident i rëndë në Berat/ Humb jetën nëna bashkë me djalin 6 vjeçar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në vendin e quajtur Ura e Goricës, në rrugën hyrëse të qytetit të Beratit. Mësohet se një makinë tip “Wolksvagen” me [...]
Makina përplas motorin/ Ndërron jetë 15 vjeçari në Belsh, në gjendje të rëndë bashkëmoshatari

Makina përplas motorin/ Ndërron jetë 15 vjeçari në Belsh, në gjendje të rëndë bashkëmoshatari

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme pranë fshatit Marinez të Belshit, ku një 15-vjeçar është përplasur nga një makinë dhe ka ndërruar jet [...]
1 2 3 10 / 23 POSTS