Stuhi në Venecia/Copa tullash bien nga kulla, turistët alarmohen

Stuhi në Venecia/Copa tullash bien nga kulla, turistët alarmohen

Një stuhi goditi qytetin e Venecias në Itali, duke bërë që fragmente tullash të shkëputeshin nga kulla e kambanores së San Markos. Turistët që ende po vizitonin monumentin u lanë jashtë dhe zona u rrethua. Në bazën e kambanores duken disa copa tullash të kuqe, të shkëputura nga lart.

Itali/ Kujdestarët e të moshuarve pa Green Pass, duhet të largohen nga shtëpia kuasistojnë
Vajza në koma prej tre javësh rihap sytë falë zërit të Gigi D’Alessio
Rikthen kuletën e gjetur me 4 mijë euro, i riu merr shpërblim për gjestin e tij

Një stuhi goditi qytetin e Venecias në Itali, duke bërë që fragmente tullash të shkëputeshin nga kulla e kambanores së San Markos.
Turistët që ende po vizitonin monumentin u lanë jashtë dhe zona u rrethua. Në bazën e kambanores duken disa copa tullash të kuqe, të shkëputura nga lart.
Screenshot 20220819 000948 Facebook
20220819 001336

COMMENTS

WORDPRESS: 0