Spitali i Fierit/28 vjeçarja godet mjeken dhe infermieren

Spitali i Fierit/28 vjeçarja godet mjeken dhe infermieren

Femijët kanë nevojë për … dhe  jo antibiotike për…
Mallakastër/ I vodhën shtëpinë dhe e dhunuan, ndërron jetë nga plagët e marra 89-vjeçari! Arrestohen dy autorët
Gjykata Kushtetuese shfuqizon ligjin që ndalon protestat dhe tubimet pa marë lejen e policisë: “Jo më leje por vetëm njoftim”

Një 28 vjeçare ka goditur mjeken dhe infermieren e turnit.Ngjarja ka ndodhur sot në qytetin e Fierit dhe sipas mjekes vajza ka dashur të vizitojë mamanë e saj por pa plotësuar dokumentat e domosdoshme sipas proçedurave të kërkuara nga ligji.Në momentin që ata e kanë refuzuar vajzën ajo i ka sulmuar dhe me pas është larguar.
Policia po punon për kapjen e vajzës e cila eshtë banuese ne Levan.

COMMENTS

WORDPRESS: 0