E fundit/ Arrestohet 69-vjeçari në Belsh, abuzoi seksualisht një 20-vjeçare!

E fundit/ Arrestohet 69-vjeçari në Belsh, abuzoi seksualisht një 20-vjeçare!

Ndotja,BillGates financon shpikjen që thith dioksidin e karbonit.
Sillni mikun tuaj për të marrë vaksinën dhe do të merrni 50 franga zvicerane, ose 46 euro, si shpërblim.
9 karakteristikat e një mësuesi të mirë

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Cërrik ndaluan shtetasin F. H., 69 vjeç, banues në Belsh, Elbasan, pasi ka bërë kallëzim një 42-vjeçare, se shtetasi F. H. (fqinj i saj) ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e saj 20-vjeçe, e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor. Vijon puna për verifikimin e plotë të këtij kallëzimi.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme

COMMENTS

WORDPRESS: 0