Shpërthen në flakë në ecje makina në Memaliaj, dyshohet se…

Shpërthen në flakë në ecje makina në Memaliaj, dyshohet se…

SI I KANË PRITUR PENSIONISTËT ELBASANAS SHPËRBLIMET E FUNDVITIT ?
Si ndodhi ngjarja? Zbardhen detajet e reja nga shpërthimi i fuqishëm në Elbasan: 3 të plagosur në gjendje të rëndë (EMRAT)
Portali qeveritar on-line E-albania \Të varfërit nuk mund ta aksesojnë

Një makinë ka shpërthyer në flakë në Memaliaj gjatë ditës së sotme. Makina ka marrë flakë në ecje ndërsa fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Paraprakishtdyshohet se ngjarja ka qenë aksidentale.
Njoftimi i policise:

Tepelenë/ Informacion paraprak

Rreth orës 14:00, në aksin rrugor Krahës-Memaliaj, në afërsi të fshatit Iliras, ka marrë flakë në ecje e sipër dhe është djegur plotësisht automjeti tip “Ford”, i cili drejtohej nga shtetasi N. B., banues në Memaliaj.

Nuk ka dëme në njerëz.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se zjarri është shkaktuar aksidentalisht.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të situatës.

Pas
Tërmeti shkakton 268 viktima dhe mijëra të plagosur në Indonezi, shumica e tyre janë fëmijë
Para

COMMENTS

WORDPRESS: 0