Shpërthen bombula në një banesë në qendër të Fierit, ‘alarmohen’ banorët

Shpërthen bombula në një banesë në qendër të Fierit, ‘alarmohen’ banorët

Dëbora në Kukës/ Vështirësi të shumta për banorët
Elbasan/ Hyri të lahej pa leje në llixha por u afiksua, humb jetën 34 vjeçari nga Tirana
Transportonte emigrantë të paligjshëm kundrejt parave, arrestohet 18-vjeçari në Kukës! Ishte në kërkim prej një muaj

Në katin e tretë të një banese në qendër të Fierit, në lagjen “Apolonia” ka shpërthyer një bombul gazi.

Në vendngjarje ka shkuar menjëherë policia dhe forcat zjarrfikëse ndërkohë që nga shpërthimi nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Shpërthimi ka alarmuar fqinjët, ndërsa në momentin e shpërthimit nuk kishte njerëz në banesë.

(Fax News)

COMMENTS

WORDPRESS: 0