Shpërndanin lëndë narkotike, arrestohet 63-vjeçari dhe procedohet një tjetër në Elbasan

Shpërndanin lëndë narkotike, arrestohet 63-vjeçari dhe procedohet një tjetër në Elbasan

Arrestohet e gjithë familja në Elbasan/ Ushtronin veprimtari kriminale
Shiste drogëra të forta në lokalet e Dhërmiut, arrestohet 52-vjeçari
Vlorë/Hajdutët dyshohen se donin të vidhnin lëndë narkotike

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 63-vjeçar dhe procedon një tjetër, pasi akuzohen se merreshin me shpërndarjen e lëndëve narkotike. Në pranga ka rënë 63-vjeçari me inicialet, I. K., pasi gjatë kontrollit të ushtuar nga policia në banesën e tij, iu gjetën dhe iu sekuestruan disa doza me lëndë të dyshuar narkotike kanabis dhe kokainë, 2 thika dhe 2 fishekë.

Gjithashtu është proceduar në gjendje të lirë për 19-vjeçari me inicialet, E. C., banues në Elbasan, pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar nga policia, iu gjetën dhe iu sekuestruan disa doza me lëndë të dyshuar narkotike kanabis.

COMMENTS

WORDPRESS: 0