Shkodër/ Të shtëna me armë zjarri/plagoset 24 vjeçari

Shkodër/ Të shtëna me armë zjarri/plagoset 24 vjeçari

Tiranë/Plagosen 2 të rinj me armë zjarri
Plagosja e 2 të rinjve/Ja si nisi konflikti
Aktori vret fotografen dhe plagos regjizorin gjatë xhirimeve

Ka pasur të shtëna me armë zjarri në fshatin Mushan të njësisë administrative Dajç të qytetit të Shkodres.Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm.
Policia ka njoftuar se shtetasi I.M. 24 vjeç ka shkuar në spital i plagosur me armë zjarri. Deri tani plagosja e tij është në rrethana ende të paqarta.24 vjeçari banues në këtë fshat eshtë jashtë rrezikut për jetën.

COMMENTS

WORDPRESS: 0