Sherr i madh mes të rinjve në mes të Elbasanit dyshohet se ka të plagosur

Sherr i madh mes të rinjve në mes të Elbasanit dyshohet se ka të plagosur

Fjala e Emirit të Katarit: Të festojmë për 28 ditë diversitetin dhe atë që na bashkon
Pas fotos virale, i vjen surpriza e jetës vajzës 5-vjeçare…
Ndërkohë që në Shqipëri arrestohen pse protestojnë, ja sesi ndihmohen artistët në shtete të tjera..

Një sherr i madh mes të rinjve ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Valas të Elbasanit.

Sipas informacioneve të para, bëhet me dije se nga përleshja mes të rinjve kanë mbetur dhe të plagosur.  Njëri prej tyre, është goditur me sende të forta.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur këtë ngjarje.

Ka dhe të shoqëruar në polici.

VIJON…

COMMENTS

WORDPRESS: 0