ShBA/ Fëmija 2 veç qëllon nënën në kokë ndërsa ishte e lidhur drejtpërdrejt në Zoom

ShBA/ Fëmija 2 veç qëllon nënën në kokë ndërsa ishte e lidhur drejtpërdrejt në Zoom

Të shtëna me armë në Kombinat, autori terrorizon gjithë zonën
30 vjeçari shqiptar ‘terrorizon’ Athinën, del në ballkon dhe qëllon me armë
Të shtëna me armë zjarri në Belsh, detajet e para, sherr midis shoferësh autobusash

Një djalë dy vjeçar në Florida vrau aksidentalisht nënën e tij me një të shtënë me armë ndërsa gruaja ishte e lidhur me Zoom me kolegët e tij. Arma ishte lënë e mbushur dhe e pasigurt nga babai i tij në një çantë shpine. Burri, një 22-vjeçar, u arrestua me akuzën e vrasjes me dashje. Gruaja ishte 21 vjeç.

Të parët që thirrën oficerët e policisë ishin kolegët e viktimës Shamaya Lynn. Ata ishin dëshmitarë të të shtënave drejtpërdrejt. Por edhe para policisë mbërriti në shtëpi, Veondre Avery, 22 vjeç, baskëjetuesi i viktimës dhe babai i fëmijës. Edhe ai u përball me një skenë drithëruese. Shamaya ishte e shtrirë në dysheme në një pellg gjaku. Veondre thirri menjëherë për ndihmën e shpejtë të cilët tashmë ishin rrugës për në shtëpinë e tyre Altamonte Springs.

COMMENTS

WORDPRESS: 0