Rrogozhinë/ Merr flakë makina (video)

Rrogozhinë/ Merr flakë makina (video)

Një automjet ka marrë flakë në rrethrrotullimin e qytetit të Rrogozhinës. Sipas dëshmitarëve nuk ka dëmtime në njerëz, por vetëm në materiale.

PS fiton zgjedhjet, video në rrjet fakton përpjekjet për blerje të votës së komunitetit rom dhe egjiptian në Rrogozhinë
Programi i ndërtimit në Rrogozhinë: tre vite zvarritje
Arrestohet shoferi i kamionit që u përplas me benzin në Rrogozhinë – Elbasan ku humbi jetën 27 vjeçari

Një automjet ka marrë flakë në rrethrrotullimin e qytetit të Rrogozhinës. Sipas dëshmitarëve nuk ka dëmtime në njerëz, por vetëm në materiale.

COMMENTS

WORDPRESS: 0