Rreh gruan pa mëshirë! Kapet në flagrancë 30 vjeçari në Tiranë

Rreh gruan pa mëshirë! Kapet në flagrancë 30 vjeçari në Tiranë

Rekord divorcesh: Ja ku renditet qyteti i Elbasanit
Raporti i World Vision/ Shifrat e frikshme: 70% e fëmijë nga 8-18 vjeç kanë përjetuar dhunë
Fshikullohet 40 herë pasi foli me një burrë në telefon

Shtetasi me iniciale O.Th 30-vjeç në Tiranë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Ai është kapur në flagrancë në banesën e tij dhe është arrestuar nga Specialistët për hetimin e krimit në Komisariatin e poilicisë Nr.2.

Njoftimi i policisë:

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.2 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit O. Th., 30 vjeç, pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.”

 

Burimi: Fax Web

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0