Rrahën njëri-tjetrin, burrë e grua vihen nën hetim në Devoll

Rrahën njëri-tjetrin, burrë e grua vihen nën hetim në Devoll

“Nëse ndodh kjo, në Shqipëri do mbledhim kufoma”, ja paralajmërimi i frikshëm i Artan Hoxhës
Ndihmoni të marrë vëmëndje e duhur ky problem !
Cfare po ndodh me vatrat e zjarrit ne mbare vendin?

Një çift bashkëshortësh në Devoll janë vënë nën hetim pasi kanë dhunuar fizikisht njëri-tjetrin. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Braçanj.

Përkatësisht, janë vënë nën hetim një person iniciale D. T., dhe bashkëshortja e tij me iniciale A.T.Ata akuzohen për veprën penale “Dhuna në familje”, të cilët mësohet se kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj njëri-tjetrit. Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, për veprime të mëtejshme.

S.C/Shqiptarja.com

COMMENTS

WORDPRESS: 0