Rikthimi i Adele pas divorcit” Fillova të mendoj për veten time”

I martuar vetëm prej tre ditësh sulmon gruan e tij për të ndarë shpenzimet e dasmës
Lajmi i fundit/ Çmimi i ri i karburantit, zyrtare nga Bordi i Transparencës
Për të gjithë ata që nuk e kuptojnë ose nuk duan ta kuptojnë varfërinë, vecanërisht romët dhe egjyptianët e varfër!

Eshtë intervista e parë në 5 vjet dhe Adele flet për veten në 360 gradë. Ajo e bën atë në “Vogue Uk” e cila i kushton asaj kopertinën në të cilën spikat imazhi i saj super seksi. Ajo është një Adele e re, e cila ka lënë pas dështimin e saj në martesë dhe pas shpalljes së single -it “Easy on me” është gati të kthehet me një album. Këngëtarja rrëfen mes jetës private dhe punës: “Fillova të mendoj për veten time. “Easy on me” ALBUMI DHE DIVORCI-“Ky album ka shumë gjëra në të njëjtën kohë: vetëshkatërrim, reflektim i vetvetes dhe një lloj vetë-shpengimi. Por unë jam gati. Unë me të vërtetë dua që njerëzit të dëgjojnë anën time të historisë këtë herë . Djali im kishte shumë pyetje. Pyetje shumë të mira, pyetje vërtet të pafajshme, të cilave nuk i kisha përgjigje. Si ‘pse nuk mund të jetoni më bashkë?’ Doja t’i shpjegoja atij, përmes këtij albumi, kush jam dhe pse kam zgjedhur vullnetarisht të çmontoj gjithë jetën e tij në kërkim të lumturisë sime. Dhe është një plagë e vërtetë për mua dhe nuk e di nëse do të jem ndonjëherë në gjendje të shërohem “.
SON dhe TAYLOR SWIFT – “Djali im është një super tifoz i Taylor Swift. Një ditë tjetër ai më tha: ‘Kur të shkojmë në turne, a mund të rezervoni një vend pranë meje me emrin e Taylor Swift? Ejani dhe uluni pranë une ‘… “.
JO DUET – “Në regjistrim kam punuar me Max Martin, Greg Kurstin, Inflo dhe Ludwig Göransson. Dhe jo, nuk do të ketë duete, edhe sepse është një histori që më është dashur ta tregoj vetë”.
FORMA E RE FIZIKE – “Njerëzit janë të tronditur sepse nuk kam ndarë udhëtimin tim për shëndetin – vazhdoi Adele – Ne jemi mësuar që njerëzit të dokumentojnë gjithçka në Instagram. Këtë gjë, megjithatë, e bëra për veten time dhe për askënd tjetër. Pse në tokë a do të më duhej ta ndaja atë? Unë nuk e gjej aspak të dobishme. Bëhet fjalë për trupin tim. Palestra sapo u bë koha ime. Kuptova që kur isha duke stërvitur, nuk kisha asnjë ankth. Asnjëherë nuk ishte vetëm Rreth humbjes së peshës “.
DASHURI – Adele foli gjithashtu për “Vogue” për të dashurin e saj të ri, Richard Paul: “Ai erdhi si surprizë, nuk e prisja. Me të nuk ndihem në ankth apo nervoz: jam mirë”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0