Rektori Gjata/ I bën thirrje studentëve për tu…

Rektori Gjata/ I bën thirrje studentëve për tu…

Drejtësia Penale efektive ndaj të miturve në nevojë/ Tre të mitur egjiptianë pritet të gjykohen për vjedhje të mbetjeve me vlerë 5 mijë lekë
Vlera që lojtarët dhe Federata e Francës ka fituar nga triumfi në Botëror
Tirane/ “Unaza e re”, 22 protesta; 135 të shoqëruar që nga fillimi i muajit

Ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë znj. Manastirliu, ishte në një vizitë në fakultetin e mjekësisë ku bëri thirrje për vaksinimin e studentëve dhe pedagogëve. Sipas rektorit Gjata, 90% e pedagogëve janë vaksinuar dhe janë gati për fillimin e vitit të ri akademik. Gjithashtu, rektori Gjata është rektori i parë që i bën thirrje studentëve  për tu vaksinuar. Nuk dihet sesa do ti përgjigjen studentët pozitivisht kësaj thirrje.

COMMENTS

WORDPRESS: 0