Pëson goditje celebrale Numri dy i Bashkisë Elbasan në gjendje të rëndë

Pëson goditje celebrale Numri dy i Bashkisë Elbasan në gjendje të rëndë

Femijët kanë nevojë për … dhe  jo antibiotike për…
Makina përfshihet në flakë gjatë ecjes, policia jep detajet: 27-vjeçari që e drejtonte…
Elbasan/ Nëna trondit me rrëfimin e saj: “Më iku djali e askush nuk mban përgjegjësi. Mi kanë marrë zemrën…”

Ervin Saraçi 37 vjeç, Zëvendës Kryetari i Bashkisë së Elbasanit, ka pësuar papritur një goditje celebrale, aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore në spital.

Lajmi u bë i ditur përmes një postimi në rrjetin social facebook nga  inspektori Shkëlqim Hajdari në të cilin shkruan:

“Motra dhe vëllezër!

Ervin Saraçi, zv/ Kryetari i Bashkisë së Elbasanit, ka pësuar papritur një goditje cerebrale dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Ky djalë i shkëlqyer, intelektual, me cilësi  e virtyte të një qytetari e besimtari model, ka nevojë sot për lutjet tona.

O Krijues i Gjithesisë, të lutemi Ty, ti bëhesh krah Ervinit, për të kaluar ketë sprovë”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0