Përsëritet horrori i Kombinatit/ Prej disa ditësh i vdekur, gruaja mbante në banesë trupin e pajetë të burrit, fqinjët…

Përsëritet horrori i Kombinatit/ Prej disa ditësh i vdekur, gruaja mbante në banesë trupin e pajetë të burrit, fqinjët…

Si të bashkëpunojmë me prindër të vështirë?
Covid-19/ I moshuari në Berat vret veten me plumb në zemër, familjarët e gjejnë të mbuluar në gjak
Portali i mësuesve, ja sa janë punësuar për vitin 2019

Një skenë tronditëse është zbuluar sot në lagjen “1 maji” në Vlorë.

Mësohet se trupi i pajetë i shtetasit të identifikuar si Llazar Prenga është gjetur në banesë.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=200&loc=https%3A%2F%2Fwww.fastnewsalbania.com%2F2021%2F03%2Fperseritet horrori i kombinatit prej ditesh i vdekur gruaja mbante ne banese trupin e pajete te burrit emrat%2F&referer=https%3A%2F%2Fwww.fastnewsalbaniaSipas informacioneve ai kishte ditë që kishte vdekur, por mbahej brenda nga e shoqja Valentina Prenga dhe askush nuk ishte lajmëruar për këtë ngjarje. Policia e Shtetit ka shkuar sot në banesë dhe gruaja nuk ja hapte derën.

Ata kanë vendosur të shqyejnë portën kryesore dhe janë futur brenda me forcë.

Valentina Prenga dyshohet se është me probleme mendore dhe kishte ditë që jetonte me bashkëshortin e vdekur për shkak të një sëmundjeje të rëndë. Trupi i pajetë i burrit është gjetur mbi krevat, ndërsa policia po mundohet të marrë në pyetje gruan, e cila ka shfaqur probleme të theksuara mendore.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0