Përmbyset rezultati shumë shpejt, festë e shkurtër për kuqezinjtë, italianët dalin në avantazh me rezultatin 1-2

Përmbyset rezultati shumë shpejt, festë e shkurtër për kuqezinjtë, italianët dalin në avantazh me rezultatin 1-2

Ka zgjatur vetëm pak atmosfera festive për kuqezinjtë pas golit të tyre të parë vijnë dy gola nga skuadra e ‘Axurrëve’, çka bëri të përmbysej rezultati dhe italianët të dalin në avantazh. Di Lorenzo barazoi shifrat 1-1, e ndërsa vetëm pak minuta më pas ‘Axurrët’ kanë kaluar në avantazh 1-2. Faxweb

Qeveria “rikthen” kanabisin,konsultim për draft-ligjin e kultivimit për qëllime mjeksore. Qytetarët në Elbasan ndajnë opinionet e tyre
Banorët e Astirit / Protesta do të vijojë pa afat, derisa të marrin një përgjigjie nga bashkia dhe institucionet përkatëse.
Rritet çmimi i biletave të transportit ndërqytetas

Ka zgjatur vetëm pak atmosfera festive për kuqezinjtë pas golit të tyre të parë vijnë dy gola nga skuadra e ‘Axurrëve’, çka bëri të përmbysej rezultati dhe italianët të dalin në avantazh.

Di Lorenzo barazoi shifrat 1-1, e ndërsa vetëm pak minuta më pas ‘Axurrët’ kanë kaluar në avantazh 1-2.

Faxweb

COMMENTS

WORDPRESS: 0