Panik në Shkozë/ Qytetari hidhet nga kati i tretë i pallatit, dërgohet me urgjencë në spital

Panik në Shkozë/ Qytetari hidhet nga kati i tretë i pallatit, dërgohet me urgjencë në spital

Gjatë transportimit për në spital, 19-vjeçarja me Covid përjeton tmerrin brenda në ambulancë, ja pamjet filmike
Turqi, inaugurohet sot aeroporti më i madh në botë
Ekskluzive/ Peshkatari që nxorri trupin e pajetë të 17-vjeçares së mbytur në breg: Jo se nuk e ka ndihmuar djali…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme ku një 77-vjeçar është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Ali Shefqeti”, në Shkozë.

Policia bën me dije se ai është dërguar në spital dhe mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Njoftimi i policisë:

Më datë 02.11.2020, rreth orës 18:54, në rrugën “Ali Shefqeti”, Shkozë, dyshohet se  është vetë’hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte shtetasi H.K., 77 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetsore.
Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0