Pamje të trishta/ Policia franceze “pret ëndrrat” e shqiptarëve, u çan gomonen dhe i shpërndan me spraj

Pamje të trishta/ Policia franceze “pret ëndrrat” e shqiptarëve, u çan gomonen dhe i shpërndan me spraj

Shiste drogëra të forta në lokalet e Dhërmiut, arrestohet 52-vjeçari
Tiranë/Plagosen 2 të rinj me armë zjarri
Itali/ Shqiptari arratiset nga burgu natën e ndërrimit të viteve

Largimi i shqiptarëve drejt vendeve europiane vijon të mbetet i lartë.

Destinacioni më i ri është Mbretëria e Bashkuar, ku pazaret për tu larguar aty bëhen tashmë edhe përmes rrjeteve sociale.
Por disa pamje të trishta janë publikuar në mediat ndërkombëtare ditën e sotme.
Një grup shqiptarësh janë kapur nga policia franceze, duke u ndërprerë rrugën drejt Anglisë.
Policia shihet që u çan gomonen dhe më pas i shpërndan me spray lotsjellës.
20220825 210748

20220825 210724

20220825 210648

20220825 210630

COMMENTS

WORDPRESS: 0