Pak minuta para ndeshjes, FSHF përgjysmon çmimet e biletave për Shqipëri-Izrael

Pak minuta para ndeshjes, FSHF përgjysmon çmimet e biletave për Shqipëri-Izrael

Aktivisti Marka/ Padia e AlbChrome është presion ndaj aktivizmit, lirisë së shprehjes dhe Sindikatës së Minatorëve të Bashkuar
Nxënësit romë dhe egjiptianë vuajnë pasojat e segregimit në shkollat shqiptare
Vaji i palmës, produkti ushqimor që po na “vret” çdo ditë nga pak.

Elbasan Arena brenda 4Pak minuta para se të nisë ndeshja e parë e Ligës së Kombeve për Shqipërinë kundër Izrealit, çmimet e biletave në stadiumin “Elbasan Arena” mësohet se janë përgjysmuar.

Kujtojmë që fillimisht një biletë varionte nga 1.000 lekë të reja deri në 18.000 lekë të reja. Me uljen e bërë deri në 50%, çdo tifoz i cili dëshiron të ndjekë Kombëtaren nga stadiumi mund të sigurojë një biletë për 500 lekë deri në 90 mijë lek.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=319&loc=https%3A%2F%2Fwww.balkanweb.com%2Fpak minuta para ndeshjes fshf pergjysmon cmimet e biletave per shqiperi izrael%2F&referer=https%3A%2F%2Fwww.facebook

Mësohet se shkak për këtë është bërë numri i ulët i tifozëve të cilët kanë blerë biletë deri më tani. Federatë gjatë kësaj kohe është munduar që të ofrojë oferta të ndryshme, por duket se nuk ia ka dalë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0