Ngjarje e rende/ Bie nga skela dhe humb jeten 55 vjecari.

Ngjarje e rende/ Bie nga skela dhe humb jeten 55 vjecari.

Djali dhe vajza i përzënë nga shtëpia, fjalët dhe lutjet e çiftit korçar të thyejnë zemrën
Si ndryshon kontrata e re. Matja një herë në 3 muaj…
Nxënësit protestojnë për kushtet e këqija…

Nje 55 vjecar eshte rrezuar nga skela e nje pallati dhe ka humbur jeten. Ngjarja ka ndodhur ne Tirane paraditen e sotme ne vendin ku i ndjeri ishte duke punuar. Policia ka arrestuar administratorin e firmës me iniciale A.K (51 vjeç) i cili akuzohet për shkelje të rënda të kushteve të punës. Policia ka nisur hetimin për të zbardhur shkaqet e aksidentit me pasojë vdekjen.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0