Ngjarje e rende/ Bie nga skela dhe humb jeten 55 vjecari.

Ngjarje e rende/ Bie nga skela dhe humb jeten 55 vjecari.

Has/Shoferi hidhet nga kamioni, nuk i punonin frenat
Humb jetën i moshuari në Skrapar nga asfiksia, jetonte vetëm
Tragjedi në ditët e para të 2022/ 5 të vdekur dhe 21 të plagosur nga përplasja e autobuzit

Nje 55 vjecar eshte rrezuar nga skela e nje pallati dhe ka humbur jeten. Ngjarja ka ndodhur ne Tirane paraditen e sotme ne vendin ku i ndjeri ishte duke punuar. Policia ka arrestuar administratorin e firmës me iniciale A.K (51 vjeç) i cili akuzohet për shkelje të rënda të kushteve të punës. Policia ka nisur hetimin për të zbardhur shkaqet e aksidentit me pasojë vdekjen.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0