Ngjarja e fundit/Banorët në protestë përplasen me shoferët e automjeteve

Ngjarja e fundit/Banorët në protestë përplasen me shoferët e automjeteve

Jo më rruga, por poshtërsia e kombit. Makutëri banditësh që vjedhin me VKM
Romët e Selitës​/ E gëzofshim të gjithë bashkë Unazën e Madhe të Tiranës, por me ne çdo bëhet ?!!!
Trajneri Kombëtares së boksit / Të rinjtë kanë nevojë për shembuj suksesi dhe jo per show

Është duke vijuar protesta e banorëve të Laprakës per ndërtimin e projektit te “Unazes së madhe”. Ata kanë bllokuar rrugën dhe kanë hasur probleme duke u përplasur me shoferët e automjetëve.
Banorët janë shprehur se do ta përshkallëzojnë protestën e tyre dhe se do ti mbrojmë me gjak pronat tona. Ata i drejtohen ministres Balluku me shprehjen”Skeni parë gjë akoma” dhe se do të vazhdojnë me protestat para ministrisë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0