Ndërron jetë kamarieri, i cili u qëllua me thikë

Ndërron jetë kamarieri, i cili u qëllua me thikë

Durrës: Mungesa e infrastrukturës, banorët kërkojnë masa urgjente
Afera me inceneratorët, Alqi Bllako paraqitet në Apelin e GJKKO, rrezikon rikthimin në qeli
Përdhunimi i 11-vjeçares: Ngjarja ka ndodhur dje! Prindërit e 11 vjeçares ishin në spital kur u abuzua nga shoku i babait, dyshohet se

Pak ditë më parë një klient qëlloi kamarierin për shkak të një vendi të rezervuar në një lokal në qytetin e Elbasanit. Pas disa ditësh në gjendje kome, ditën e sotme ka ndërruar jetë kamarieri.

Lajmi është konfirmuar nga vetë restoranti, përmes një postimi në facebook.

I gjithë debati nisi për një tavolinë të rezervuar në restorantin ku punonte 50-vjeçari.

Autori, i cili kishte shkuar si klient në restorant, por 50-vjeçari që ishte në krye të detyrës si shef i kamarierëve e ka njoftuar se tavolina ku ishte ulur ishte e rezervuar.

Ai ka kundërshtuar dhe debati ka agravuar duke e goditur me grushte dhe sende të forta. 50-vjeçari ka rënë duke përplasur kokën me një pjesë betoni duke përfunduar në gjendje kome dhe ditën e sotme ndërroi jetë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0