Ndalohen aktivistët që protestonin kundër Ramës dhe Melonit

Ndalohen aktivistët që protestonin kundër Ramës dhe Melonit

Aktivistët Arilda Lleshi dhe Edison Lika janë ndaluar ditën e sotme nga efektivët e Policisë Lezhë, pasi gjatë fjalimit të Ramës dhe Melonit, vendosën fjalimin e Duces kur pushtoi Shqipërinë.  Sipas aktivistëve marrëveshja Rama-Meloni është një pushtim i dytë i Shqipërisë nga Italia.

Shkodër: 1435 Ha tokë e përmbytur, 16 familje të evakuara
Sulmi i qenve endacakë: Zgjidhja e bashkisë Lezhë: Shmangni panikun dhe rrini larg
Lezhë/ Të sëmurë dhe mes varfërisë ekstreme.

Aktivistët Arilda Lleshi dhe Edison Lika janë ndaluar ditën e sotme nga efektivët e Policisë Lezhë, pasi gjatë fjalimit të Ramës dhe Melonit, vendosën fjalimin e Duces kur pushtoi Shqipërinë.  Sipas aktivistëve marrëveshja Rama-Meloni është një pushtim i dytë i Shqipërisë nga Italia.

COMMENTS

WORDPRESS: 0