Mirditë/Shpërthen bombula e gazit, humb jetën 65 vjeçari në banesë

Mirditë/Shpërthen bombula e gazit, humb jetën 65 vjeçari në banesë

Nje banesë është përfshirë nga flakët mesditën e sotme ne fshatin Resp të Mirditës. Një 65 vjeçar nuk ka mundur dot ti shpëtojë flakëve dhe ka gumbur jetën në banesën e tij. Zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje. Policia ka njoftuar se shkaku i zjarrit ka qenë shpërthimi i bombulës së gazit.

Zjarr pranë ish fabrikës së qelqit në Kavajë, rrezikohen disa shtëpi
Humb jetën i moshuari në Skrapar nga asfiksia, jetonte vetëm
Berat/ Banesa në flakë, zjarrfikësit arrijnë të shpëtojnë paratë e familjes

Nje banesë është përfshirë nga flakët mesditën e sotme ne fshatin Resp të Mirditës. Një 65 vjeçar nuk ka mundur dot ti shpëtojë flakëve dhe ka gumbur jetën në banesën e tij.
Zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje.
Policia ka njoftuar se shkaku i zjarrit ka qenë shpërthimi i bombulës së gazit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0