Merr flake nje grop sere me hidrokarbure nafte ne Marinze

Merr flake nje grop sere me hidrokarbure nafte ne Marinze

Perfshihet nga flaket nje grope me hidrokarbure ne Marinze,Patos. Dyshohet se zjarri ka nisur ne shkurret prane gropes. Rrezikohet nje stalle prane kesaj grope me hidrokarbure. Zjarrfikeset e Patosit kane mberritur ne vendin e ngjarjes dhe po punojne per lokalizimin e fikjen e saj.

Zjarr në Elbasan/Re gjigande tymi përfshijnë qytetin
Berat/ Banesa në flakë, zjarrfikësit arrijnë të shpëtojnë paratë e familjes
Fier/ Zjarr në sallën e grafisë në spitalin rajonal të Fierit

Perfshihet nga flaket nje grope me hidrokarbure ne Marinze,Patos. Dyshohet se zjarri ka nisur ne shkurret prane gropes. Rrezikohet nje stalle prane kesaj grope me hidrokarbure.

Zjarrfikeset e Patosit kane mberritur ne vendin e ngjarjes dhe po punojne per lokalizimin e fikjen e saj.

COMMENTS

WORDPRESS: 0