Mauro Icardi lë ndeshjen dhe i kërkon falje bashkëshortes së tij në rrjetet sociale

Mauro Icardi lë ndeshjen dhe i kërkon falje bashkëshortes së tij në rrjetet sociale

Gjendet i pajetë në një taksi deputeti 33 vjeçar
Covid-19/ Rreziku i mpiksjes së gjakut në tru, virusi apo vaksinat…
Këto janë 10 arsyet se pse Japonia është vendi më i zhvilluar në botë.

Mauro Icardi nuk del në fushë me PSG sepse është tronditur shumë nga kriza me Wanda Nara, por shkruan në mediat sociale për t’i kërkuar falje bjondes së tij që e ka lënduar. Me pak fjalë, a e pranon ai tradhtinë? Ai shkruan: “Faleminderit dashuria ime që vazhdon t’i besosh kësaj familje të bukur, faleminderit që je motori i jetës sonë. Unë të dua. Sa keq është të lëndosh të dashurit e tu. Shërohesh vetëm kur ke falje nga ata që lëndon “. Ajo nuk reagon.

Mauro Icardi nuk del në fushë me PSG sepse është tronditur shumë nga kriza me Wanda Nara, por hidhet në mediat sociale për t’i kërkuar falje bjondes së tij të stuhishme që e ka lënduar. Me pak fjalë, a e pranon ai tradhtinë? Ai shkruan: “Faleminderit dashuria ime që vazhdon t’i besosh kësaj familje të bukur, faleminderit që je motori i jetës sonë. Unë të dua. Sa keq është të lëndosh të dashurit e tu. Shërohesh vetëm kur ke falje për ata që lëndon “. Ajo nuk reagon.

Mauro Icardi mohon ndarjen nga Wanda Nara, por ajo heq unazën. Ishte një plan i hartuar me mjeshtëri për të tërhequr vëmendjen sociale apo është vërtet telenovela që po shohim të transmetohet në mediat sociale? Mauro Icardi i kërkon falje Wanda Nara -s, por ajo poston foto të shtënave në Paris. Pas fluturimit të shkurtër për në Milano, i ndjekur nga futbollisti që postoi një foto me gruan e tij, Nara kthehet në Francë. Futbollisti poston një fotografi të vjetër të të dyve që përqafohen dhe shkruan një postim faljeje. Për çfarë duhet falur?
Gazetat argjentinase flasin vetëm për ndarjen mes çiftit dhe tradhtinë e mundshme nga lojtari me “China” Suarez. Me sa duket keni thënë se nuk e njihni familjen Icardi. E megjithatë, thashethemet donin që ajo të ishte miq me Wanda dhe Mauro. E tëra që mbetet është të presim për përditësimin tjetër social …

COMMENTS

WORDPRESS: 0